טיפים חשובים לתסרוקות כלה


תסרוקת - עיצוב חי שושן

אירוע החתונה הוא, ללא ספק, אחד האירועים החשובים והמשמעותיים ביותר בחייה של כל אישה. כל כלה רוצה להיראות בשיא זוהרה ביום זה. על כן, נושאים כמו תסרוקות כלה, שמלות כלה, איפור מיוחד ליום הכלולות ונושאים דומים לשיפור ההופעה החיצונית- מעסיקים מאוד את הכלה המיועדת, טרם חתונתה.

1. אם את בודקת כרגע תסרוקות כלה שונות ומנסה לבחור מי מהן תתאים לך ביותר, להלן כמה טיפים חשובים בנושא זה:

2. ישנם סגנונות שונים ומגוונים של עיצוב שיער לכלות. חשוב מאוד לזכור להיעזר בשירותי מעצב שיער מומחה תסרוקות כלה, לצורך בחירת התסרוקת המתאימה לך ביותר. רק מומחה תסרוקות כלה למד אתהתחום על בוריו וצבר בו ניסיון משמעותי. אל תפקידי את עיצוב השיער שלך ביום החשוב הזה בידיים בלתי מנוסות.

3. ישנן כלות הנוטות להגזים עם תסרוקות כלה תיאטרליות, גדולות מהחיים. אל תעשי זאת. תסרוקות כלה כאלו עלולות לעורר תדהמה או אפילו גיחוך בקרב הנוכחים. לידיעתך, סגנון תסרוקות כלה מודרניות הוא אמנם הדור ואלגנטי, אך גם כזה שנראה לא מאולץ או מלאכותי.

4. החזיקי בתיקך כמה אביזרים לייצוב השיער, כמו סיכות לשיער או ספריי לייצוב השיער. במשך החתונה יכול שיערך להתפזר יתר על המידה ואביזרים כאלו יסייעו לך לשמור על העיצוב המקורי של שיערך.

5. שוחחי עם מומחה עיצוב שיער לכלות בקשר לעיצוב שתי תסרוקות כלה: אחת לחופה והשנייה לאחרי החופה. התסרוקת לחופה תהיה אלגנטית ומוקפדת, כמו למשל שיער אסוף או חצי אסוף, או שיער אסוף עם קוקו למעלה. תסרוקת כלה שלאחר החופה תהיה משוחררת יותר, פזורה יותר ונוחה לריקודים. מעצב השיער עשוי להראות לך כמה טיפים איך להפוך את תסרוקת הכלה שיעצב לך לתסרוקת כלה “משוחררת” יותר. באירוע עצמו, תוכלי לעשות זאת לבד או בסיוע חברה טובה.

6. עיצוב שיער לכלות חייב להתאים לשפע של פרמטרים. למשל, מבנה הגוף וגובהה של הכלה. כך למשל, כלה נמוכה יחסית תעדיף תסרוקת אסופה או תסרוקת קצרה, החושפות את הצוואר ומשוות לכלה מראה גבוה יותר.

7. השתדלי לא להסתפר לפני החתונה. ככל שיש למעצב השיער שלך יותר שיער “לעבוד איתו”- כך ייטב.

8. שימי לב שעור פניך או שיערך אינו רגיש לחומרים כימיים שונים, המצויים בתכשירי שיער למיניהם. אם זהו המקרה, הודיעי על כך מראש למעצב השיער שלך. תסרוקות כלה לבעלות שיער או עור פנים רגיש במיוחד מעוצבות בעזרת חומרים עדינים, היפו אלרגניים.

9. מומחה עיצוב שיער לכלות אמנם יראה לך קטלוגים עם תמונות של סגנונות תסרוקות כלה מודרניות, אך עדיף שגם לך יהיה מושג לגבי תסרוקת מועדפת. על כן, חפשי באינטרנט ביטויים כמו תסרוקות כלה, עיצוב שיער לכלות, תסרוקות לכלה וכדומה. סנני את התוצאות המתקבלות על ידי לחיצה על פילטר תמונות, הנמצא בצידי הדף. לעיניך יתגלו מאות תמונות של תסרוקות כלה עדכניות. בחרי כמה מהן המוצאות חן בעיניך במיוחד, הדפיסי אותן והראי למעצב השיער שלך.

10. מומלץ לכלות בעלות שיער חלק, להימנע מתלתול מסיבי בשיערן בימים חמים ולחים. מזג האוויר עלול להרוס את התסרוקת.

11. אל תשכחי את תרומתם האדירה של אביזרי קישוט לשיער למראה שיערך. חרוזים, פרחים, סיכות לשיער, סרטי משי, קריסטלים – כל אלו משדרגים מאוד תסרוקות כלה. גם כאן, רצוי לא להגזים עם התוספות, כדי לא להיראות מגוחכים.