התאמת תסרוקת ערב למבנה הפנים והגוף

עיצוב שיער - תסרוקת ערב

באירועים המתקיימים בשעות הערב, אנו מקפידים על לבושנו, על המראה שלנו ואנו רוצים להיראותבמיטבנו. הבגדים הם חלק חשוב מן העניין, אך גם האיפור ובעיקר התסרוקת הם מרכיב חשוב ביותר.

בחירת תסרוקת ערב מוצלחת קשורה למבנה הפנים. תסרוקת מוצלחת עשויה להסתיר פגמים בלתי רצויים מצד אחד, ולהבליט את היתרונות המושכים במבנה הפנים. יחד עם זאת, לפעמים אנו נוטים לשכוח, שתסרוקת ערב מוצלחת תלויה לא רק במבנה הפנים, אלא בצורת הגוף כולו.

בדרך כלל, הבחירה בסוג התסרוקת ובמגוון האפשרויות הכלולות בעיצוב שיער היא בידייך. להלן מספר המלצות, שמומלץ שתיקחי בחשבון, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. זכרי, כי תסרוקות ערב מסוימות נראות נפלא בבואן יחד עם מבנה גוף כזה או אחר.

מבנה גוף קטן

בעלות מבנה גוף קטן זקוקות לתסרוקת קצרה או בינונית, שתתאים למידתן. לפיכך, עיצוב שיער בסגנון קצר או בינוני המסתיים בגובה הכתפיים ומשולב בשכבות אורך שונות עשוי להוסיף גובה למראה הכללי. נשים בעלות מבנה גוף קטן מומלץ שתימנענה משיער ארוך, מאחר שתסרוקת כזו עלולה להקטין עוד יותר את מבנה הגוף. מאידך, שיער קצוץ או קצר מדי עלול לגרום לראשן להיראות גדול מדי.

גלים רכים ותלתלים הם בחירה נכונה לבעלות גוף קטן. יש להימנע, עם זאת, מתלתלים נפוחים העלולים אף הם לתת מראה מוגדל לראש. כאשר מדובר בתסרוקות ערב לאירועים שונים, סביר להניח שרוב הנשים אינן רוצות להיראות ילדותיות מדי. כדי להימנע ממצב זה, מומלץ להמעיט באביזרי שיער כגון: קשתות, סיכות, סרטים וכד’.

אשר לצבע השיער – צבעים חיים הן בחירה טובה לבעלות מבנה גוף קטן.

מבנה גוף נערי

כאשר מדובר בבעלות מבנה גוף כזה, מומלץ לבחור בתסרוקת בעלת נפח. שיער מתולתל או גלי באורך בינוני הוא בחירה מוצלחת, אשר מקנה מעט עגלגלות למבנה הגוף. תסרוקות של שיער ארוך טובות אף הן, בעיקר אם התסרוקת משלבת נפח. בחירה בתסרוקת עם שיער קצר היא כבר עניין של אופי, אך יש לזכור, שתסרוקות כאלה גורמות לבעלות מבנה גוף נערי להיראות נעריות אף יותר, ואולי גם מעט “גבריות”.

בחירה מוקפדת בצבע שיער עשויה להאיר את צבע העור.

מבנה גוף עגלגל

נשים בעלות מבנה גוף עגלגל צריכות להקפיד מאוד בעת בחירת סגנון התסרוקת. ההמלצה העיקרית לנשים אלה היא להימנע מתסרוקות קיצוניות, ולהקפיד על פרופורציות נכונות בין השיער למבנה הגוף. לפיכך, אם את בעלת מבנה פנים מלא, הימנעי מתסרוקות נפוחות יתר על המידה. שיער מלא מדי סביב פנייך יוסיף משקל למראה פנייך וגופך, ואם אינך מעוניינת בכך, כדי שתימנעי מתסרוקות שכאלה. כמו כן, נשים בעלות מבנה גוף עגלגל, מומלץ שתימנענה מתסרוקות קצוצות, שאינן מחמיאות. הבחירה הטובה ביותר במבנה גוף עגלגל היא תסרוקות באורך בינוני או ארוך, בעלות שכבות או בשילוב פוני.

מבנה גוף גבוה

גוף גבוה ואתלטי נחשב בימינו לגוף האידיאלי. לכן, כל תסרוקת עשויה להתאים לבעלות גוף כזה. גם במקרה זה, עדיין יש לתת את הדעת לפרופורציות, ולנשים גבוהות במיוחד, מומלץ להימנע מתסרוקות האוספות את השיער על ראשן, ומקנות להן מראה גבוה אף יותר.